1. Автоматизація збільшує пропускну спроможність каси — продавці будуть працювати швидше, з мінімальною кількістю помилок. Це позбавить ваших клієнтів від очікування в довгих чергах, збільшить товарообіг і в результаті прибуток.

2. Автоматизація значно підвищує довіру покупців до вашого магазину. Завдяки чеку з точною вартістю і кількістю товару — клієнт завжди знає за що він платить та впевнений, що з ним поводяться чесно.

3. Запобігання крадіжок — прості і надійні протикражні системи та відео спостереження захистять ваш заклад від крадіжок.

4. Контроль залишків — закриє можливості розкрадання товару персоналом. Автоматизація полегшує проведення переобліку товару.

5. Оперативне поповнення асортименту — шляхом автоматизованого формування замовлень постачальникам.

6. Керуйте своїм магазином в будь-який час, з будь-якого місця. Завдяки сучасним технологіям, ви зможете спостерігати за всіма процесами, що відбуваються в магазині і контролювати аналітичні показники, такі як залишки товарів, взаєморозрахунки і т.д. Миттєво реагувати на динаміку попиту і як наслідок збільшити прибуток.

7. Гнучкі знижки — автоматизація дозволяє впроваджувати дисконтні системи і акції. Дає можливість формувати будь-які відсотки дисконтних знижок для будь-яких категорій клієнтів або товарів, аж до заборони знижки на певні види товару. Ви можете точно налаштовувати акції, розпродажі на будь-який день і час.

Автоматизація магазину складається з двох етапів. Це установка сучасного торгівельного обладнання та спеціалізованого під ваш вид діяльності програмного забезпечення. Програмне забезпечення для магазину складається з двох компонентів: Front office и Back office. Front office — програма YDP Front Office, частина системи в якій працює продавець або касир. Контроль всіх операцій на касі, облік поточної виручки. Має максимально простий і зрозумілий інтерфейс користувача. YDP Office — програмне забезпечення для ведення роздрібних продажів. Має простий і гнучкий інтерфейс, не вимагає від користувача технічних навичок. Підлаштовується під специфіку закладу. Перша версія випущена в 2009 році, поточна версія 1.6.6